Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. Unia Europejska ani podmiot udzielający dotacji nie ponoszą za nie odpowiedzialności
mgr Aneta Jabłońska
Uczelniany Koordynator Programu Erasmus+
Podczas pobytu realizowany jest program studiów zatwierdzony wcześniej przez Koordynatora ECTS. Dokładny termin wyjazdu i jego długość zależy od ustaleń z konkretną uczelnią.
Udział w programie to niezapomniana przygoda i szkoła życia, która pozwala na pogłębiane znajomości języków obcych, zdobycie wiedzy niemożliwej do uzyskania w innym miejscu, poznanie innych kultur oraz nawiązanie kontaktów i przyjaźni z osobami z całej Europy, a nawet świata. Dodatkowo, w przyszłości takie doświadczenie przyczyni się do podniesienia Twojej wartości na rynku pracy!
Wszyscy studenci ANSB studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, którzy ukończyli pierwszy rok studiów I stopnia.
Sprawdź ofertę wyjazdową dla Twojego kierunku studiów dostępną na stronie internetowej ANSB.
Wielokrotnie – „kapitał mobilności” to 12 miesięcy na każdym stopniu studiów. Czas wyjazdów na studia i praktyki sumuje się. Stypendia zrealizowane wcześniej w ramach programów LLP-Erasmus, Erasmus+ są uwzględniane w powyższym „kapitale”, np. jeśli ktoś wcześniej zrealizował 6-miesięczny wyjazd na studia lub praktykę na studiach I stopnia, to może wyjechać jeszcze na maksimum 6 miesięcy na I stopniu, ale już na 12 miesięcy na II stopniu studiów.
Rekrutacja na wyjazdy na studia odbywa się głównie wiosną. Termin przyjmowania formularzy zgłoszeniowych w przypadku wyjazdów na studia w roku akademickim 2023/2024:
do 30 kwietnia 2023,
do 31 października 2023 – rekrutacja uzupełniająca (jedynie tam, gdzie zostaną wolne miejsca).
Pobierz formularz lub odbierz go w Biurze współpracy z zagranicą.
Wypełnione formularze przyjmowane są przez Uczelnianego Koordynatora Programu Erasmus+.