Oferty pracy i staży
Student

Oferty pracy i staży

Znajdź ofertę dla siebie

Lista ofert pracy

alfabetycznie / od najnowszych

Rodzaj oferty: Praktyki
Miejsce pracy: Skierniewice-Warszawa-Kraków-Szczecin-Białystok-Bydgoszcz
Stanowisko: Praktykant
Forma zatrudnienia: Umowa o praktykę absolwencką
Data dodania: 27.05.2024
Termin ważności oferty: 27.05.2024

Program Praktyk Letnich "Natchnieni Szkłem"

Pilkington IGP Sp. z o.o.

Wymagania:

Dostępność do odbycia praktyk 1, 2 lub 3-miesięcznych Miesięczny czas trwania praktyk to 168 godzin (8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku) Skierowanie na praktyki z uczelni

Opis stanowiska pracy:

Umowa o praktykę absolwencką, Wynagrodzenie za praktykę, nieobowiązkową Praktykę pod okiem doświadczonego opiekuna, Rozwój w zespole profesjonalistów, Realizację ciekawych projektów rozwojowych, Doświadczenie w międzynarodowej firmie, Doskonały początek kariery zawodowej, Indywidualna wycieczka po hali produkcyjnej, Referencje po zakończeniu praktyk, Kawa, herbata, woda

Zakres obowiązków:

Praktyki zawodowe w jednym z działów firmy: DZIAŁ LOGISTYKI (SKIERNIEWICE | BIAŁYSTOK) DZIAŁ PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI (SKIERNIEWICE | SZCZECIN) DZIAŁ UTRZYMANIA RUCHU (SZCZECIN) DZIAŁ JAKOŚCI (BYDGOSZCZ | SZCZECIN) DZIAŁ ROZWOJU JAKOŚCI (KRAKÓW) DZIAŁ HANDLOWY (WARSZAWA) DZIAŁ BHP I OCHRONY ŚRODOWISKA (KRAKÓW)

Szkolenia i warsztaty Dodaj ofertę pracy